| m2sura a întrebat:

Fetelor va place sa loviti baietii in "****"?

5 răspunsuri:
| Alyra a răspuns:

Nu! Vorba aia:ce ţie nu-ţi place, altuia nu-i face.

| AlysaAly a răspuns:

Nuu, eu doar ma fac ca dau

| SloOpY a răspuns:

laughing ce intrebarelaughing
NU

| Diiiidi a răspuns:

Cand ma enerveaza., da! oricu m ala e punctul lor sensibil! da nu prea e voie sa ii loveasca cineva acolo ca nu stiu ce boala pot face. daca vrei sa lovesti pe cineva loveste dar incet.hee hee

funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu abia trag o palma, oricum...n-as avea asemenea obraz sa fac asa ceva.Iti dai seama? L-ai putea lasa impotent(fara mostenitori)pentru toata viata.Si tie iti place sa fii violenta?
Daca pe noi,fetele,ne-ar lovi cineva in sani? Ce-ai spune? Plus ca pe ei ii doare si mai tare acolo.
Si unele ar spune ca,,da,daca e nesimtit,, sau asa ceva, dar baietii pun mana pe o fata numai daca ea se imbraca(!)si compoarta vulgar.Asemenea lovituri dau doar tarfele.

Aluzie la intrebarea ta, http://www.tpu.ro/......g-daca-se/