| loverboy111 a întrebat:

Fetelor de ce va place sa loviti intre picioare baietii? Am citi pe site ai am vazut ca multora le place. De ce? Credeti ca sunteti puternice candimgenuncheati un barbat?

Răspuns Câştigător
| elena04 a răspuns:

Ce urat este sa faci asta
doare foarte foarte tare si pot aparea probleme insa unele fete care fac asta nu gandesc ele cred ca sunt puternice in fata barbatilor daca fac asta

37 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mai ai o postare asemănătoare!
Unde vrei să "bați" cu ea?
Pa, pa.

| Yhugato a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Da,ii dau maxim 12 ani laughing

| loverboy111 explică (pentru Yhugato):

Daca nu e la fel asta e de ce le place sa sunt curios ce le-or placea la lovitul acolo cealalta e altfel si am 17

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

De batute in cap si frustrate ce suntwinking

| iubesc a răspuns:

Mie nu imi place...este foarte urat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Numai nesabuitele fac asa ceva, proastele.
In primul rand ca provoci durere mare, in al doilea rand mi se pare ceva anormal.
Urat din partea lor oricum.
Unele mai fac asta si de "smechere".
Te pup!

| SunnyDay88 a răspuns:

Ti-a dat si tie una unu si nu mai incetezi cu chestia asta. intreab-o pe ea de ce face asta. si data viitoare cand mai pui intrebarea asta pe site sa stii ca ai datoare si una de la mine. de ce? asa de moft, ca sa fii ocupat cu altceva si sa mai lasi tst.

| CorneliaC a răspuns:

Eu nu am lovit niciodata un baiat intre picioare, dar daca as avea ocazia as face-o, la cat de nemernici sunt 90% dintre ei, care se gandesc doar la sex si dupa aia iti dau cu piciorul(la figurat vorbind), te fac sa-ti faci o mie iluzii si dupa te arunca ca pe un caine.

| loverboy111 explică (pentru CorneliaC):

Nu 90% in jur de 70% si nu trebuie sa il lovesti acolo dupa ce te paraseste mai bina ii dai palme pana ii scoti un dinte happy

Răspuns utilizator avertizat
| loverboy111 explică:

Ve cer scuze pentru greselile gramaticale dar scriu de pe telefon cu android si sunt butoanele mici rau...

| loverboy111 explică:

Celor calora le place sa dea acolo probabil le place "candy crush saga" si acum se joaca "balls crush saga"

| daniellle a răspuns:

În primul rând nu generaliza, nu toate fetele fac asta.
Unele o fac pentru că respectivul este un măgar şi consideră că asta merită, altele nu o fac cu vreun motiv, altele nu o fac deloc.
Fericit?

| Doηηa a răspuns (pentru daniellle):

Bun raspuns!

| loverboy111 explică (pentru daniellle):

Am mai umblat pe TPU si am aflat ca le place multora sa loveaca aolo. Nu am zis ca la toate le place

| daniellle a răspuns (pentru Doηηa):

big grin

| annna69 a răspuns:

O femeie este puternica atunci cand printr-un zambet reuseste sa faca un barbat sa ingenuncheze

| badgirl0101011 a răspuns:

Eu nu dau acolo pentru ca nu vreau sa las baieti impotenti. O data am lovitt pe varul meu din greseala... saracul sa tavalea pe jos de durere mi-am cerut scuze pana la urma m-a iertat dar imi pare inca rau sad

| Anonim643 a răspuns:

Deja ma doare!

| JohnKing a răspuns:

Daca dati chiar doare si in plus numai face barbatul respectiv copii, deci nici daca ar fi magar sau cum credeti ca o fi, nu dati niciodata in...ii distrugeti viata omului.

| JohnKing a răspuns:

Si daca dai, nu mai face ala copii si ii distrugeti viata lui.