| razadeluna a întrebat:

Fiti sinceri, aveti un scris de mana, frumos, caligrafic sau nu?

Răspuns Câştigător
| Ana a răspuns:

Un scris frumos si caligrafic, si nu o zic eu ci colegii mei

18 răspunsuri:
| Enma a răspuns:

Da am e superb

| HelpBoy a răspuns:

Eu nu prea am multi profi se vaita de scrisul meu.

| Thunderstruck a răspuns:

Cel mai urat scris din cls

Răspuns utilizator avertizat
| DeeaLove08 a răspuns:

Nu pot zice, chiar caligrafic! insa, dupa parerea mea scriu destul de frumos ( atunci cand am cheflaughing). profu de geografie( horror) imi zice cand dam lucrari ca scriu inghesuitlaughing. ( bine el e rau in privinta notelor.asa glumeste cu noi si mai interpreteaza in gluma unele lucruri si mai radem la ora din cand in cand). imi zicea la ora ca slabeste 2 kg pana citeste lucrarea mealaughing. bine, la lucrari toti suntem speriati, pentru ca da note mici si poate d-asta scriu asa...

| simonna a răspuns:

Mmmmmm, eu zic ca scriu destul de frumos, sau cel putin asa mi se spune, doar la istorie nu pot sa scriu frumos ca preda prea repede

| DyaDya a răspuns:

Da

| Graphee a răspuns:

Mie imi zic colegii, ca scriu foarte frumos.happy

| Stefana_6141 a răspuns:

Eu am un scris de mana foarte frumos.Multi copii ma intreaba:''Tu ai scris aici'', adica ok eu cred ca scriu foarte frumos si corect.

| Klaaa a răspuns:

Eu sincer nulaughing

altii imi spun ca scriu frumos da mie nu mi se parerolling on the floor

| BLG a răspuns:

Scriu destul de frumos...toti colegii imi spun asta

acum depinde si de fiecare pers in parte ca pot sa imi zic 10 ca scriu frumos, dar poate se gaseste cineva caruia nu ii place

cateodata nici mie nu imi place cum scriubig grin:dbig grin

| NewSummer2013 a răspuns:

Nu!

Bine...acum depinde...
cand nu ma grabesc scriu chiar fff frumos, dar cand ma grabesc...pff...am un scris care pana nici eu nu-l mai inteleg

iar cand sunt plictisita la ore si n-am chef de scris, iar scriu urat

si dupa mult timp tot de scris urat, chiar daca nu ma mai grabesc.tot urat scriu! Si atunci rup foaia si rescriu si daca iar am scris urat iar rup foaia. Si tot asa pana iese cum trebuie. Bine...acum poate ca ia timp, insa merita.Profesorii sunt fff critici cu "scrisul" elevilor, si nu le convine de nici o culoare scrisul urat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu scriu ca dracu nevastuici la romana rolling on the floor de asta iau numa 5

| Zuzy a răspuns:

Al meu e frumos.
La mine nu au ce comenta profesoara de romana.Io scriu pixu` dar celorlati colegi le spune mereu ca dc nu au stilourilaughing mie nu insa.
Al meu nu e d mana mai mult Comic sans:d

| kindness a răspuns:

Pana in a 7 a era cel mai frms din clasa, in a 8 a am inceput sa scriu ma repede siputin mai urat, acum in a 9 scriu urat doar la romana ca dicteaza aia 1000 de cuvinte pe minut straight facelaughing). si la bio scriu uurat laughing. la restul scriu frmswinking

| Nosensegyrl a răspuns:

Nu scriu foarte urat si am ci uda.deoarece.in clasa a 6 a trebuia profa` de romana sa ma ia la olimpiada...si din cauza scrisului nu m`a mai luat sadcrying

| cece3855 a răspuns:

E supe cu cu ovale si - s cea mai rapida din clasa la scris si cea mai populara cu fite

| rocket a răspuns:

Nu prea! Dar recent mi-am cumparat un roller special - Ubers Fiktion se numeste -> http://bit.ly/1APl4e1, care are guma de sters. Dupa ce sterg, pot sa notez din nou pe acelasi loc, fara ca hartia sa se pateze sau sa se rupa. Sper sa ma ajute! Ati auzit de roller-ul acesta?