| whattt a întrebat:

Fratele meu are 13 ani si poarta chiloti tanga de fete evident, voi ce parere aveti?
Intr-adevar are si fundul mare daca ai poarta are ce sa se vada dar intrebarea mea este mai este vreunul pe tou care poarta asa ceva?

Răspuns Câştigător
| SuperMagicSmile a răspuns:

Are doar 13 ani!laughing daca vrea sa poarte tanga, lasa-l laughing) atata timp cat nu-i flutura in public nu vad nimic rau in asta!

13 răspunsuri:
| Alisse a răspuns:

Si ce treaba ai tu?laughing
Fiecare cu preferintele lui!

| lorii2bl a răspuns:

Nu mi se pare prea ok sincer, tanga sunt facuti pentru fete si pentru conformatia lor laughing

| Liviu a răspuns:

Stai stai stai. tanga? Are fetisuri bizare? La varsta lui trebuie sa il preocupe altele.Momeste-l daca esti mai mare ca el, zi ca ii faci vreo gagica daca renunta. Daca nu, fal de ras laughing in fata la o fata, dar aia sa aiba pliscu mic, sa nu te faci si tu de rashappye fratele tau totusi.

| whattt explică (pentru Liviu):

Se tine de invatatura are medii peste 9, 50, suntem gemeni

| lizucalisuca a răspuns:

Si daca i-ar flutura in public care-i problema? Cine esti tu si altii ca sa-i spuneti ce sa poarte si ce nu? Indoctrinatilor!

| bogboy101 a răspuns (pentru whattt):

Si eu port. si am 14 ani. baga id-ul bogdynistor@yahoo.com sa vorbim.

| whattt explică (pentru bogboy101):

Serios, si esti baiat?

| bogboy101 a răspuns (pentru whattt):

Da fara misto.da-mi add

| whattt explică (pentru bogboy101):

Iti du de pe id fratelui meu

| bogboy101 a răspuns (pentru whattt):

Ok te astept.

| whattt explică (pentru bogboy101):

Am bagat

| bogboy101 a răspuns (pentru whattt):

Mai esti? ad-mi un facebook pe privat plz ca vreau sa vorbim

| bogboy101 a răspuns (pentru bogboy101):

Ami da-mi add ca nu am primit nimic sau da-mi pe privaft un facebook