| TheSoldier a întrebat:

Funda! Unii adolescenti cred ca sunt tari, in sensul bun, ma refer. Insa in momentul in care ajunge in sala de examen de exemplu, are foarte mari emotii si nu se mai poate controla. De ce?

2 răspunsuri:
| Anonim693 a răspuns:

Este ingrijorat deoarece stie cat de mult invatase inainte, iar teama de a nu uita ceva provoaca emotii..pe scurt,,, prea mult invatat inainte de teste strica

| Sonny1994 a răspuns:

Raspunsul e i intrebarea ta...din cauza emotiile care apar din teama de a nu uita ceva din ceea ce a invatat sau de a nu reusi examenul.