| Laurici :x a întrebat:

Funda love struck de ce nu mai e Gabriela Cristea la "nora pentru mama"?

Răspuns Câştigător
| antoniapopescuantoniapopescu a răspuns:

Vedeta afirma intr-o revista ca are nevoie de liniste pentru a putea face un copil, si de aceea si-ar dori o pauza din televiziune, dorind astfel sa renunte la a mai prezenta emisiunea matrimoniala care a consacrat-o.
mai multe informatii aici http://npm.ralucaneagu.ro/category/stiri-gabriela-cristea/

FUNDA? :O3:O3:O3

1 răspuns:
| pwp a răspuns:

Nu stiam ca nu mai este, pentru ca sezonul asta nu m-am mai uitat!
cine e in locul ei?