| kanajambe a întrebat:

De ce a plecat gabriela cristea de la nora pentru mama? happy

Răspuns Câştigător
| Available a răspuns:

Pentru ca a declarat ca isi doreste timp pentru a face un copil si nu vrea agitatie si s-a iscat si un scandal intre ea si producatorii emisiunii din aceasta cauza.

6 răspunsuri:
| Artemisia a răspuns:

A avut ceva probleme cu cei de la Kanal D.A zis ca ea nu mai poate sa duca o asa viata.
Mama se uita la nora pentru mama si am intrebat-o de ce a plecat Gabriela pentru ca eram curioasa si eu.
Acum a venit o prezentatoare de pe Etno.Mie sincer nu imi place sa ii aud vocea tipei din sufragierie.Mai tare era Gabi.

| kanajambe explică:

Care e diferenta dintre regim si dieta?

| JadeT a răspuns:

Fiindca s-a certat cu casa de productie.o fundita?

| RRoberta a răspuns:

Vrea sa`

| RRoberta a răspuns:

Gabriela Cristea sustine ca motivul pentru care nu mai prezinta emisiunea "Nora pentru mama" il reprezinta faptul ca i-a fost impus un contract pe doi ani de catre casa de productie a carei angajata era. Vedeta nu a putut accepta deoarece isi doreste foarte mult un copil si are nevoie de mai mult timp liber.

| dyenotsa a răspuns:

Pentru ca a refuzat un constract de 2 ani cu Kanal D din pricina faptului ca isi doreste foarte mult un copil.