| andrei a întrebat:

Pentru fanii "nora pentru mama" unde a plecat Gabriela Cristea?

Răspuns Câştigător
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Ne dorim foarte mult un copil. În condiţiile în care avem foarte multă treabă şi suntem stresaţi, lucrurile nu se întâmplă aşa uşor. Nici noi nu mai suntem tinerei. Atunci ar trebui să ne relaxăm un pic. Aş vrea să devin turist de profesie. Dacă m-aş lăsa de televiziune, m-aş 'pensiona' şi aş face lucruri specifice. M-aş bucura de banii pe care i-am adunat", a spus prezentatoarea TV pentru TV Mania.

1 răspuns:
| pwp a răspuns:

Vrea copil