| Eumicutzza24 a întrebat:

Fundita! Imi dati si mie niste statsuri de gen : Esti doar al meu si al meu vei ramane mereu ceva de genu acesta. Dau funda!winking

3 răspunsuri:
| TudyCFR a răspuns:

Cauta si tu pe ceva site de statusuri ca sunt o multime doar sa le citesti si iti alegi care vrei. Funda.

| oty2001 a răspuns:

1. the love is for free
2. i live in love
3. traiesc in dragoste
4. viata mea amoroasa e ca un ferrari...nu va temeti, nu am un ferrari.

| cristina4you a răspuns:

1 Inima mea iti apartine
2 nu pot ascunde faptul ca te iubesc si am sa urlu in gura mare ori de cate ori voi avea ocazia s.o fac, pentru ca esti acolo undeva si nu te pot scoate
3 esti acolo unde ar trebui sa fi de fiecare data
Fundaatongue