| laura_2327 a întrebat:

Geoana sau basescu?

47 răspunsuri:
| mariutza a răspuns:

Geoana

| roconverxa a răspuns:

Basessscuuu! ...Geoana... un incompetent si un demagog care vrea numai sa-si umple buzunarul x(

| -=AleCS=- a răspuns:

Basescu... nu o fi el inger dar totush e mai bun decat geoana care se gandeste numai la el si la cei ai lui...

| alinutzacodruta a răspuns:

Super Base, normal big grin doar nu oi prefera comunistul Geoana happy

| ANoNim_7814 a răspuns:

Base; x; x; x

| Aurelia a răspuns:

Am observat ca multi dintre voi il resping pe Basescu, dar nu inteleg de ce nu vreti sa ii mai acordati o sansa ca sa realizeze ceea ce si-a propus in acesti ani in care a fost presedinte. Este foarte dificil sa fii presedinte, sa reusesti acest lucru, si mai ales de doua ori la rand, ganditi-va la asta. Mai ales daca ai si oameni care lupta contra ta, cum are Basescu! In orice caz, il votez pe BASESCU, indiferent daca imi veti da stupid sau nefolositor.

| ciucuda a răspuns:

O informatie SOC despre Basescu! Am citit-o pe www.blog.imperiaonline.me

| yodeiutza96 a răspuns:

GEOANA
La ce a facut base in 5 anilaughing mai bine geoana (nu ca as tine cu el dar sunt mai multe sanse ca base nu a facut nimic BUN)...laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing) nu as avea nimic in cap sa-l votezp basescu. ce a facut in 5 ani? v-ati pus vreunul intrebarea asta( din aceia care sunteti pro baselaughing)? uitati-va la tara asta... nu avem guvern, suntem cea mai corupta, economia nu mai voarbesc! unde a fost base in acesti 5 ani? va zic eu, la Cotroceni, adica a fost Presedintele Romaniei! daca va iubiti patria nu faceti greseli, ganditiva bine! nici Geoana nu sfant, dar din 2 rai il alegi pe cel mai putin rau! Ganditi-va bine! trebuie sa-i acordam si altuia sansa! cel din prezent ne-a aratat ce poate! ne dorim ceva mai bun

| blunts a răspuns:

Ori cine ar castiga tot rau o sa fietongue

| BambOO_8402 a răspuns:

Geoana!big grin

| slick a răspuns:

Basescu.
daii- sa stii ca ai mare dreptate!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baselu

| razadeluna a răspuns:

Geoana

Răspuns utilizator avertizat
| daii a răspuns:

Da siko, ai dreptate.Numai ca ma enervez cand vad atata...at wits' end. In fine. Gata a iesit Basescu, asta ehappyMergem inainte.


by daiiwinking

| jony a răspuns:

Fuk you Basescu fuk you Geoana FUK YOU toti batranii aia din parlament!

Întrebări similare