| laura_2327 a întrebat:

Geoana sau basescu?

47 răspunsuri:
| Victoria a răspuns:

Basescu.

| daii a răspuns:

Baseeeeee!
@GhiciCine- Base nu a palmuit pe nimeni sa fii sigur de asta.Tot circul care il arata pe la tv a fost o inventie a lui Geoana si a celor invidioasi. Dar o sa vedeti voidevil va arata el vouasmug. A injurat reportera?laughing eu in locul lui as fi si batut-o. Daca omul i-a spus odata ca nu da interviu, i-a spus si a doua oara si ea nu termina, tu ce ai fi facut? Iti zic eu, ai fi facut la fel sau mai rau.Acum comentati toti. dar daca ati fi fost in locul lui.pai a ajuns sa fie bataia de joc a lu Geoana? ce-i aici? totusi a fost presedinte(si va mai fii) pe cand Geoana cine a fost? Un corupt ratat si asa va ramane toata viata!

by daiiwinking

| daii a răspuns:

Da siko, ai dreptate.Numai ca ma enervez cand vad atata...at wits' end. In fine. Gata a iesit Basescu, asta ehappyMergem inainte.


by daiiwinking

| Ana a răspuns:

Ceausescu straight face

| inna a răspuns:

Basescu big grin

| juniper a răspuns:

Pe nici unul, mai bine pe Crin Antonescu, nu-l mai suport pe Basescu.

| clauss a răspuns:

Am un sentiment ca o sa iasa basescu

| JeSa a răspuns:

Pro Geoana!, cred ca nu "m-am lovit la cap", ca sa votez aceiasi mentalitate de dictator, care stie sa comande... ca pe "mare", aici e vb de Popor, nu de Marina!, Trezireaaaaaaaaaaaaa!, Numai bine!

| c0rn3l1uss a răspuns:

Geoana.

| Klara a răspuns:

Baseeeeeee!

| Paris a răspuns:

Geoana!

| StaRmAgiC a răspuns:

Geoana.
Prefer mereu ceva nou. Daca Basescu n-a facut mai nimic sunt curioasa cat ar putea face Geoana la cate a promisthinking

| Aurelia a răspuns:

Am observat ca multi dintre voi il resping pe Basescu, dar nu inteleg de ce nu vreti sa ii mai acordati o sansa ca sa realizeze ceea ce si-a propus in acesti ani in care a fost presedinte. Este foarte dificil sa fii presedinte, sa reusesti acest lucru, si mai ales de doua ori la rand, ganditi-va la asta. Mai ales daca ai si oameni care lupta contra ta, cum are Basescu! In orice caz, il votez pe BASESCU, indiferent daca imi veti da stupid sau nefolositor.

| -=AleCS=- a răspuns:

Basescu... nu o fi el inger dar totush e mai bun decat geoana care se gandeste numai la el si la cei ai lui...

| alinutzacodruta a răspuns:

Super Base, normal big grin doar nu oi prefera comunistul Geoana happy

| cipri08 a răspuns:

Geoana ca base n-a facut nimic in 5 ani

| mariutza a răspuns:

Geoana

| jony a răspuns:

Fuk you Basescu fuk you Geoana FUK YOU toti batranii aia din parlament!

| DianaLostInDreams a răspuns:

Geoana! Jessika ai mare dreptate.

| ._6225 a răspuns:

Hai Baseee!

| ANoNim_7814 a răspuns:

Base; x; x; x

| roconverxa a răspuns:

Basessscuuu! ...Geoana... un incompetent si un demagog care vrea numai sa-si umple buzunarul x(

| gossipgirlxoxo a răspuns:

Baseeeeeeeeeeeee

| NoName0011 a răspuns:

Basescu.

| Cretzule a răspuns:

Baselu

| doar.eu a răspuns:

GhiciCine are dreptate happy Eu pe Geoana il votez NORMAL.doar nu o sa il votez pe marinar.
Sincer niciunu nu pot sa zic ca imi place, dar daca ar fi sa aleg intre cele doua rele, as alege 'raul mai bun'hee hee)

| blunts a răspuns:

Ori cine ar castiga tot rau o sa fietongue

Răspuns utilizator avertizat
Răspuns utilizator avertizat
| crizantema a răspuns:

Basescubig grin

Întrebări similare