| Monique1 a întrebat:

Heeey, TPU.
Inc-o intrebare, pusa din lipsa de ocupatie.
Fetele, ce va place la Robert Pattinson?

Răspuns Câştigător
| laura23 a răspuns:

Il ador :x ce imi place la el? pai tot :x
dar hai sa scriu doar cateva :
Este un actor foatre bun si in Twilight a demonstrat asta :x
Canta foarte bine mai ales la chitara dar si la pian
Are stilul lui propriu si... asta il face atat de fermecator :x
Glumeste aproape tot timpul
Are o atitudine care il face sa para foarte sexy chiar daca nu prea arata el ca superman
si e ata de :x Perfect
spuneti si voi :x
http://img267.imageshack.us/img267/5306/68327230.jpg

http://img90.imageshack.us/img90/17/newtvweekphotoshootoutt.jpg

5 răspunsuri:
| Botyk a răspuns:

Cum sa nu big grin

| Contrast a răspuns:

Nimic! Cine a zis ca tuturor le place? Mie ca de exemplu, nu.

| forever4you a răspuns:

Poi nu imi place de elbig grin

| Monique1 explică:

Pai, ma laughing
intrebarea era adresata fetelor care-l plac.
[nu fac parte din multimea asta, da-s curioasa de ce's asa de "nebune " dupa el.happy ]

| pwp a răspuns:

Inaite de a vedea twilight, nu imi placea deloc!
trebuie sa recunoastem, nu e mare frumusete(cel putin nu la fel de frumos caian somerhalder love struck)
dra in filmul twilight ma cucerit! era superb love struck
si acum imi place de el.chiar are talent si nici urat nu e happy