| anonim_4396 a întrebat:

Va place ROBERT PATTINSON?

11 răspunsuri:
cristian
| cristian a răspuns:

Nici nu am auzit de el.
Cine este?

| CenturyChild a răspuns:

E urat, chiar daca in Twilight poate arata bine in realitate pare de 40 de ani cand are 20 si ceva. Asta e parerea mea. Gusturile nu se discuta big grin

| LittleZyzy a răspuns:

Da, mai ales in Twilight.

| Teardrop:] a răspuns:

Ooo daaa:X...

| Selena a răspuns:

Da

| alice_8764 a răspuns:

Robert e suuupppppppeeeeeeeeeerrrrrrrrrrlove struck il ador love struck

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum sa nu-ti placa Robert Pattinson. e asa un dragalas, e un actor destul de bun din cate am vazut eu si arata fffff bine.nu numai ca imi place dar il si iubesc.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da.Desi in carte e Edward e descris ca fiind muult mai frumos lui pattionson i s-a potrivit rolul destul de binehappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da cred ca rolul din harry potter la ajutat mult e superrrrrrr e un bombon da nu-i sta bine cu barba

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

| gabrielamaria a răspuns:

Cel mai tare,, m-am indragostit cand am vazut filmul