| pwp a întrebat:

Ce nota ati primit la nastere?
[intrebare pusa din lipsa de ocupatie]

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

9. da mama nu stie dc laughing app.interesanta intrebare :d dar tu cat ai primit?

18 răspunsuri:
| mymed a răspuns:

Nota de la nastere e scorul Apgar
http://www.mymed.ro/scorul-apgar.html

| Tourniquet a răspuns:

0. happy
M-am nascut prematura, 1 kg, 300 de gr. happy

| Nicoleta a răspuns:

| CARMENCITA a răspuns:

Cand m-am nascut eu nu se dadeau note, dar in functie de kg, inaltime etc.as fi primit nota 10.Asa de prosti erau ca nu au scris ora la care m-am nascut si mama nu-si aminteste deoarece au lasat-o sa se chinuie o noapte intreaga, medicul ei era plecat din tara si ceilalti or fi fost invidiosi pe medicul ei de nu au facut nimic.Si uite asa nu-mi pot afla ascendentul.Ma refer la horoscop.Ma intreb oare acum ii duce mintea sa noteze ora cum ar fi normal?

| aaaa12345 a răspuns:

9 pentru ca a nascut prin cezariana

| pwp explică:

Eu am primit 9 pentru ca nu respiram!rolling on the floor

| cristianorudi7 a răspuns:

10 normal

| NothingImportant200 a răspuns:

9, pentru ca m-am nascut la 7 lunitongue

| mymy a răspuns:

Cand m-am nascut nu se dadeau note crying
dar in functie da kg si ale primeam 10 sau 9 smug

| Mus1k a răspuns:

Ze10

| DeNyyy a răspuns:

Zece.:*

Răspuns utilizator avertizat
| pitikaaaa a răspuns:

pentru ca eu in loc sa urlu` stranutam si doctorii auzis ca nu sunt sanatoasalaughing

| Maximus a răspuns:

8 tu?

| deutza a răspuns:

| Angelyque a răspuns:

10 big grin si eu si sorumeahee hee. Tu cat ai primit?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu ce te ajuta pe tine sa stii ce nota am luat eu la nastere?
frusti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am ramas corijent crying((((...nu stiu nota exacta dar stiu de la mama ca daca mai ma tinea 1-2 zile in burta muream straight face am stat destul de mult prin spital cu perfuzii, dar sunt bine