| InnocentLoovee a întrebat:

Heei. In legatura cu bluetooth-u de pe laptop. Am incercat si mai de mult sa imi trimit de pe laptop pe telefon si invers. A mers, nici o problema. Dar acum nu mai merge. Cand dau la new connection sau la cine vreau sa trimit, imi apare: Bluetooth is not ready. Aveti idee ce as putea face? ma chinui de o ora am intrat cam peste tot, si la setari si la tot. Dar nu-i dau de capat. Ma puteti ajuta?puppy dog eyes

3 răspunsuri:
| RazvanHDd a răspuns:

Probabil trebuie activat din laptop ca si wi-fi -ul.

| InnocentLoovee explică (pentru RazvanHDd):

Pai l-am activat, si tot nu merge :-s.

| RazvanHDd a răspuns (pentru InnocentLoovee):

Probabil trebuie sa reinstalezi driverul de la bluetooth-ul de la laptop.