| NUUSTIU a întrebat:

Heei TPU. De fiecare data cand ma doare burta si ii spun prietenului meu, el ma intreba de ce si m-am saturat sa ii zic mereu ca nu stiu. Ce pot sa zic? Multumesc

3 răspunsuri:
| amalia_9060 a răspuns:

Pei ii spui de ce te doare
daac nu laughing spune-i ca curiosii mor repede daca nu rolling on the floorii spui ca nu are el treaba si ca ambatraneste daac ii asa curioswinking

| YaYou a răspuns:

Pai cel mai bine e sa ii spui adevaratul motiv pentru care te doare tongue
pentru ca si el e om si ar trebui sa intzelega
nu e nici o rusine in asta tongue
>big grin

| Anna_3775 a răspuns:

Pur si simplu ii spui adevarul. E prietenul tau. Nu trebuie sa aveti secrete, fii sincera, fii tu! Bafta!