| UserName250000 a întrebat:

Deci nu o mai suport pe mama mea, are 37 ani. Ea frate mereu are dureri. Cand nu are dureri, are arsuri, iar cand nu are arsuri are dureri. Pe ea mereu o doare capul si burta chiar si la o saptamana dupa ciclu. Cand nu o doare nimic, se plange ca are arsuri, deci DE FIECARE DATA ARE ARSURI! SI DE FIECARE DATA O DOARE CAPUL SAU BURTA! NU MAI SUPORT! Ce pot sa fac? Inteleg, femeile sunt mai ghinioniste, dar nici asa.

5 răspunsuri:
| Justme1997 a răspuns:

Zici ca taica-tu ti-a impuscat cainele, maica-ta te flamanzeste, bunica te enervează. Intr-o intrebare ai 10 ani, apoi ai 14, apoi 11.

| Subsemnatul123 a răspuns:

Te-ai gandit ca poate sufera de vreo boala de care tie nu ti-a spus? Oricum se pare ca nici nu te-ar interesa daca ti-ar spune.

| Catalina990099 a răspuns:

Tie ti-ar conveni sa te critice cineva pentru ca te doare capul, de exemplu?

| Balanica12 a răspuns:

Sunt lucruri normale, încearcă să nu o mai judeci e mama ta totuși. În loc să o judeci mai bine încerci să o înțelegi...

| MonicaIstrate a răspuns:

Te-ai gândit că este o persoană mai fragilă sau poate este din cauza oboselii acumulate în timp?