| CaitlinSk8girlxD a întrebat:

Heey TPU.am si eu o problema.am nevoie de sfaturi.va rog.sad.'acum cateva luni, am intalnit un baiat de care cum sa spun...IMI PLACE! dar problema e ca... el este dusman cu fratele meu!(mentionez.si el ma iubeste.tot timpul stam impreuna in pauze.si cand ne vedem ma ia in brate.) si nu stiu ce sa mai fac!
ceva sfaturi? va rog?sad
#apreciez

4 răspunsuri:
| bloodyv a răspuns:

Pai.tehnic vorbind, nu e mare lucru.ai doua variante:el sau fratele.calculeaza si tu si vezi cand ai mai putin de suferit.

| PufosheniexD a răspuns:

Pai eu cred ca ar trebui sa vorbesti cu fratele tau... ii spui ca iti place de el si lui de tine... Daca ii spui si nu e de acord incearca sa va intalniti pe ascunstongue
Oricum. daca tine la tine pun pariu ca te-ar lasa love struck
Eu sper ca te-am ajutat!
Fundatongue
:X

| Fytzy a răspuns:

Daca fratele tau tine la tine va intelege asa ca nu-ti fie frica bafta cu baiatu:-xkiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu conteaza daca e dusman cu fratele tau
daca va iubiti(iubirea invinge tot asa imi place sa cred:Xlaughing))
discuta cu fratele tau despre asta daca e o fire mai nasoala si stii ca nu va intelege...mai bine nolaughing
daca baiatul merita si va intelegeti si iubiti!
continuati cu statul impreuna si imbratisarile
mult noroc:*laughing:X