| duckyduckdede a întrebat:

Am asa o problema. deci acum 3 luni m-am cunoscut cu un baiat, noi ne stiam de mai mult dar atunci ne-am apropiat unul de altul si de atunci suntem impreuna. Problema este ca el nu sta in oras cu mine(sta in unul de langa dar dureaza mult pana ajung acolo) si nu ne vedem doar in timpul scolii, adica doar in pauzele de la scoala, in rest deloc.
Dar cand stam in pauze impreuna este tot timpul foarte dragut cu mine si ma tine in brate in continuu si imi face complimente etc, dar nu stiu... cand nu ne vedem la scoala nu tinem legatura deloc nici macar nu vorbim la telefon sau pe mess. eu il iubesc foarte mult si nu as vrea sa se termine din cauza ca nu ne putem vedea, mai ales ca incepe vacanta de vara. ce as putea sa fac?

4 răspunsuri:
| Dr3yga20 a răspuns:

Pai de ce nu-l suni si tu? Spune-i sa mai vorbiti pe mess si alea, sa vina cand poate pe la tine. Daca zici ca sta intr-un oras de langa ii ia mai mult de 30 minute sa ajunga la tine sau tu la el.

| duckyduckdede explică (pentru Dr3yga20):

L-am sunat acum ceva timp de cateva ori dar el nu m-a sunat si am zis sa nu-l deranjez toata ziua. am fost si la el in oras si chiar am dormit acolo am plecat a doua zi dar el nu mai zice nimic sa ne intalnim. desi cand ma vede nu ma lasa sa plec sau sa ma plec da langa el.

| Dr3yga20 a răspuns (pentru duckyduckdede):

Huh, pai deja am dubii ca te place chiar asa de mult, nu vreau sa zic altceva. Sau poate doar se simte incomod facand asta, Eu stiu treaba cu parintii cu prietenii se mai intampla. Daca nu spune-i asta, ca in ultimu timp sunteti cam distanti...

| tiniii a răspuns:

Ar fi dragut din partea ta sa vorbesti cu el si sa ii spui ceea ce te deranjeaza, adica ca in rest de scoala nu sunteti apropiati deloc. Si incearca sa il suni sa vezi ce face ca poate el asteapta sa il suni tu ca sa-i dai curaj. si dupa ce vorbesti cu el vezi ce se intampla daca te suna sau nu poate va veni si pe la tine si stati o zi impreuna macar de 2 ori pe saptamanahappy