| damon1997 a întrebat:

Imi place de un baiat, suntem colegi si stam tot timpul impreuna. Nu stiu ce sa fac, sa-i spun sau sa mai astept?

6 răspunsuri:
| Ancutzica_1406 a răspuns:

Pai daca astepti prea mult el poate sa se indragosteasca de alta fata sau ca alta fata sa se bage.
Ar trebui sa ii spui cat mai repede ca tu simti ceva sentimente pentru el si daca sunt reciproc
Iar daca cum spui tu petreci tot timpul impreuna ai foarte mari sanse ca si el sa te placa :X

| OchyDeViperă4Love a răspuns:

Eu as zice sa ii spui fiindca nu stii cand apare alta care iti ia locul si iti va parea rau. Chiar daca ai emotsii, uita-le si gandeste-te ca totul va fi bine happy.

| damon1997 explică (pentru OchyDeViperă4Love):

Dar daca nu ma place ( ce ar fi de asteptat) si nu mai vorbeste cu mine?

| negru30 a răspuns:

Ce varsta ai ?

| damon1997 explică (pentru negru30):

14 ani

| negru30 a răspuns (pentru damon1997):

Asteapta - ai toata viata inainte - mai copilareste si tu - nu ai sa mai te intalnesti cu anii acestia niciodata