| gingergirl1 a întrebat:

Heey TPU! Stiti cumva daca parfumul Selenei Gomez va aparea si in Romania? Multumesc,

Răspuns Câştigător
| GoodBoyLoveGirl a răspuns:

Selena Gomez face valuri cu pictorialul pentru reclama parfumului, pozând udă şi sexy, iar rochia creată de o româncă o pune perfect în evidenţă. Pentru a-şi lansa noul parfum, iubita lui Justin Bieber a cerut ajutorul fanilor, rugându-i să îi dea o idee de cum va fi mirosul parfumului. "Am vrut să fiu ca Mary-Kate şi Ashley Olsen atunci când şi-au lansat spray-urile de corp după care eram înebunită. Însă fanii mei au stat la baza inspiraţiei mele. A trebuit să aştept momentul potrivit deoarece am vrut să fie ceva special", a spus Selena. Parfumul Selenei aduce note de nucă de cocos, vanilie şi ciocolată, iar rochia Mariei Lucia Hohan care o pune atât de bine în valoare, a fost aleasă pentru că corespondea cerinţelor vedetei de 19 ani: "Am vrut să arăt ca şi cum aş înnota în parfum". Rochia superbă, semnată de o româncă nu a scăpat-o pe Danielle Lineker de gura presei! Iată ce gafă a făcut! În 2011, Selena Gomez şi-a lansat cel de-al treilea album, "When The Sun Comes Down", după ce, în 2010, a cucerit fani în toată lumea cu "A Year Without Rain". Un follow-up al albumului ei de debut - "Kiss & Tell" -, care a fost recompensat cu aur de Hollywood Records, "A Year Without Rain" i-a prezentat pe Selena şi formaţia ei, The Scene, într-o cu totul altă lumină. Născută în Dallas, Gomez a început să joace în filme de la vârsta de 7 ani şi a primit primul său rol major în 2003, în "Spy Kids 3-D: Game Over". A devenit cunoscută interpretând-o pe vrăjitoarea Alex Russo în producţia Disney "Wizards of Waverly Place", care a fost lansată în 2007, iar în 2009 a câştigat un premiu Emmy. De asemenea, Selena Gomez şi-a lansat propria linie vestimentară, Dream Out Loud, şi a devenit ambasador UNICEF. Mai mult: Selena Gomez poartă rochia româncei Maria Lucia Hohan în reclama celui mai nou parfum! FOTO - Vedete de la ei | Libertatea.ro Fundaaaa?

8 răspunsuri:
| Barbie69 a răspuns:

Da..am auzit ca va aparea:*:*funda?

| GoodBoyLoveGirl a răspuns:

Da..va aparea nu-i da funda lui kirradia ca nici nu ti-a zis cand am auzit ca va aparea parfumul ei in 2014 si se numeste Angel y Devil

| gingergirl1 explică (pentru GoodBoyLoveGirl):

Eu una am auzit ca se numeste Selena Gomez, dar ma rog...

| GoodBoyLoveGirl a răspuns (pentru gingergirl1):

Un parfum numit Selena gomezrolling on the floor? Nici vorba draga cauta-ti cartea aia ''Totul despre staruri'' si o sa vezi

| GoodBoyLoveGirl a răspuns:

E da ma asta este a lui DEMI LOVATO:-j. Uitee:Selena Gomez a pregătit de câteva luni încoace lansarea primului parfum care-i poartă numele. Cântăreața și-a implicat fanii în crearea parfumului iar pentru reclame a participat la un photoshoot inedit într-un bazin cu apă (mai multe poze aici).

Mai jos puteți vedea fotografii de la evenimentele la care și-a promovat parfumul și un interviu în care vorbește despre acesta. Fanii pot cumpăra parfumul luna viitoare, acesta fiind disponibil în sticlute de 50 ml (45$) și 100 ml (55$).
Selena a promis că va lansa și alte parfumuri: Fiecare mă va reprezenta pe mine așa cum sunt la momentul respectiv.
http://www.blogvedete.com/2012/04/21/reclame-parfum-selena-gomez/

| GoodBoyLoveGirl a răspuns:

Http://www.fragrantica.com/......14879.html aici poti vedea cutiile in care se vinde si etc

| gingergirl1 explică (pentru GoodBoyLoveGirl):

Pai vezi! Ma rog am vazut pe net ca parfumul ei va aparea si in Romania dar nu stiam cand, oricum mersi!big grin

| gingergirl1 explică (pentru GoodBoyLoveGirl):

Da stiam chestiile astea, dar nu conteaza meriti fundita!