| anonim_4396 a întrebat:

Hei! Am si eu o poza pe care vreau sa o pun pe Facebook.
Faza este ca eu port ochelari, iar atunci cand mi-am facut poza, lumina albastra a telefonului s-a reflectat un pic pe o lentila de ale mele. Imi place atat de mult poza, dar ma simt aiurea sa o public in felul asta. Mi se pare ca se vede chiar urat. Pare ca am un ochi caprui si altul albastru. Intrebarea este: Stiti cumva o aplicatie pentru a face cumva sa dispara lumina aceea?

Răspuns Câştigător
| Ineys a răspuns:

Gimp daca nu ma insel. Stiam ca e si gratis.

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Ceea mai buna aplicatie: iti faci alta poza, la lumina zilei, afara, dar in umbra (acolo este lumina ceea mai uniforma).