| AndreeaDea123458 a întrebat:

Cum s.ar vedea o lentila de contact albastra peste ochi caprui? Cel mai bun raspuns primeste funda!♥

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suprafata lentilei trebuie sa fie opaca pentru a arata bine peste un ochi caprui. Nuantele de albastru nu prea conteaza, asta ne va indica infatisarea, dar si gusturile pe care le avem fiecare. Arata bine lentila albastra peste ochiul de culoare caprui doar ca aspectul infatisarii s-ar putea sa nu mai arate bine sau sa nu corespunda cu lentila respectiva.

2 răspunsuri:
| A1ida a răspuns:

Buna. Dupa parerea mea o lentila de contact albastru peste ochii caprui s-ar afisa mai mult o nuanta de verde deschis dar daca tie iti place...

| SMILE1234 a răspuns:

Arata foarte bine. Are o colega happy