| eb4ever a întrebat:

Hei! ce parere aveti despre cei de la jonas brothers si miley cyrus?laughingstiti cumva o adresa unde le-as putea scrie lor si lui robert pattinson...hee hee imi plac fff mult. mersi...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu stiu dar nu renunta sa cauti, sunt sigura ca vei gasi un raspuns!

3 răspunsuri:
| Foca_4528 a răspuns:

Sigur nu vei gasi, nu renunta inca mai cauta dar sunt 99, 9 ca toti de aici nu stiu

| Little Kid a răspuns:

Sunt faini, canta bine dar despre adrese nu cred ca ti-ar da cineva de aici k nu o au...

| MyTzZy a răspuns:

Imi pare rau dar nu o am! pe a lui miley o caut si eu!:d sorry