| anonim_4396 a întrebat:

Hei fetelee`! Cum va dati seama daca iubitul "va inseala"? Cam ce comportament are? Faptul ca mereu este ocupat cand trebuie sa iesiti in oras, si ca intotdeauna se aud chicoteli prin telefon este un"indiciu"?happy
Funda!

Răspuns Câştigător
| ZambeskDinNouAcum a răspuns:

Daca te evita, iese tot mai des in oras fara tine sau se supara din orice pe tine atunci poate fi un motiv ca te-ar putea insela.Eu in locul tau l-as intreba direct fara ocolisuri, fara sa ii spun ca ma despart de el pentru x sau y.Pup si succes

4 răspunsuri:
| pattyxx a răspuns:

Da astea chiar sunt semne! testeazal.vezi si tu.vb cu un amic de al tau.'si puneti la calle' ceva de genu ca ati fi voi impreuna [ tu si amicul tau ] si ca trb.sa te desparti de el [iubitul].si vezi ce reactie are.si daca spune [ bine de genu] ii spui parera ta ca [crezi ca te insealawinking eu asa as face. Suces si sa speram ca nu te inseala

| Cartoon98765 a răspuns:

Pai comenteaza ne certam din ce in ce mai des vorbeste mai urat cu tine si da si chicotelile prin telefon sunt un mic indiciu Funda?

| dulcykaLy a răspuns:

Posibil... dar nu te grabi, poate chiar e ocupat! mai studiaza-i comportamentul, pentru ca depinde de fiecare pers in parte! Iar daca tot nu iti convine cum se poarta vb cu el. si spune-i ce crezi

| maria9344 a răspuns:

Da este un iindiciu.chiar te-a inselat tipul succes