| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume nu stiu cum sa va spun dar sunt coplesit de multitudinea de mesaje private primite de la domnisoare referitor la gestul meu de a achita intotdeauna consumatia iubitei in oras. Asta e intrebarea unde am declarat asta in raspunsuri.https://www.tpu.ro/......ul-vostru/
Majoritatea care mi-au scris sunt nemultumite de faptul ca ele mereu trebuie sa isi achite consumatia cand iasa in oras cu iubitul si considera ca nu sunt apreciate. Voi baieti ce parere aveti? Astept raspunsuri si din partea barbatiilor maturi emotionali despre acest subiect sensibil. Eu va marturisesc ca asa am fost invatat de mama ca femeia trebuie respectata si prin urmare refuz sa o pun in situatia sa isi achite ea consumatia.

Răspuns Câştigător
| VoidEternal a răspuns:

Vezi sa nu te copleșească de tot multitudinea asta de mesaje private de la domnișoare. laughing

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Englezoaicele isi platesc consumatia, e un gest de prost gust ca barbatul sa plateasca pentru femeie cand ies in oras, indiferent ca e prima oara sau ultima, cine are mana larga sa dea

| RAY a răspuns:

Si eu, vad ca anonim fetele au curaj sa scape de inhibiții, eu propun un chat de anonimi, poate așa ne descopeream mai profund sa spun așa, sa nu uitam ca agresorul unei femeie este iubitul ei care este câtea lui, sacul de box, vaca care ii face copii, sclava lui

https://www.youtube.com/......tps?/watch

| Hammurabi a răspuns:

E de apreciat felul în care gândești pe tema asta.
Subiecte de genul ăsta nu apar decât din cauza sărăciei instituționalizate din România.
Pentru că altfel, nu văd care ar fi problema că plătești 60 euro, de exemplu, în loc de 30, pentru o seară în oraș cu iubita.
Doar dacă îmi fac plinul la mașină, plătesc 80-90 euro.
Dar pentru unul care are doar 3-400 euro lunar în buzunar, chiar e o problemă.
Așa că nu e deloc de mirare când caracterele încep să fie deformate din cauza asta...

| Silviu0792 a răspuns:

Dreacu mai stie acum aflu ca tu de fapt esti baiat sub acest cont rolling on the floor) sau poate nu