| OvIaTaNeBuNa a întrebat:

Cum iti dai seama ca te inseala iubitul / iubita?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| Annto a răspuns:

Iti poti da seama, cand il intrebi ceva despre alte fete, de exemplu cu cele care a fost... sau cand ii ceri sa zicem parola de la id. si iti zice din start nu. inseamna ca ascunde ceva de tine, sau daca ii ceri telefonul si vrei sa te uiti, la mesaje, poze, in agenda si ti-l cere inapoi ori ti-l ia din mana si nu te lasa sa te uiti.

| ZeePinkStar a răspuns:

Bună happy Îți dai seama după comportament, o să evite unele discuții, devina agitat/ă într-o discuție care privește relația și o să observi schimbările asteahappy