| LuizaaxD a întrebat:

Cum imi dau seama ca iubitul meu ma inseala cu alta?

11 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Din comportament.

| liveincolors a răspuns:

Isi schimba atitudinea fata de tine, nu te lasa sa umbli pe telefonul lui, se aranjeaza mai mult decat inainte.

| plasticstyle a răspuns:

Daca miroase altfel

| elamit a răspuns:

Urmareste-l si vei afla cu siguranata.

| bblock69 a răspuns:

E mai rece cu tine, mai distant...mai indiferent!

| Decebal a răspuns:

Inca nu ti-ai dat seama? atunci el inca nu te inseala...cand o sa te insele ai sa-ti dai seama si fara ajutorul nostru...happy

| georgy_7464 a răspuns:

O sa observi cu siguranta, prin faptul ca nu-ti mai acorda atentia pe care ti-o acora candva ca este mai nervos, nu-imai convine nimic din ceea ce-i faci samd

| BybyBlondina a răspuns:

Comportamentul il poate schimba... Uita-te cand ii suna telefonul la reactiile sale sau ceva asemanator...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii presari zahar pe penis. Daca nu mai este dulce e clar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai inprimul rand iti dai seama ca e f distant cu tine, si-ar ascunde telefonul'nu ar mai face dragoste cu tine'te-ar evita in toate chestiile.mare atentieeeeeeeeeeeeeeee

| iris_5688 a răspuns:

In primul rand gandeste-te ca sunt doar suspiciuni de ale tale. Daca il cunosti bine si iti dai seama de ce stare are, vei observa tu singura o schimbare radicala in comportamentul lui. Nu te grabi sa iei decizii pripite, pentru ca dupa probabil vei regreta.