| lolica123 a întrebat:

Hei, maine ar trebui sa plec undeva si sa stau mult pe scaun, la o conferinta si sunt pe stop, nu avem pauza si ar trebui sa stau vreo 4-5 ore, chestia e ca sunt pe stop.Ce sa fac sa nu ma patez?

2 răspunsuri:
| wolfves a răspuns:

Sa iti pui un tampon care absoarbe mai bine (de noapte de exemplu). Si incearca sa te duci macar la 2 ore la baie daca poti. Si un tricou care e sub fund ar fi de preferat in caz ca dupa atatea ore te ridici si te-ai patat, sa poti acoperi pana la baie.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Si nu poti sa mergi la baie 5 ore la rand? Ce conferinta e aia?