| AlexaAleAll a întrebat:

Hei. Mâine am un eveniment si sunt pe stop si as vrea să imi iau o pereche de blugi albi. Este riscul sa ma pătez?

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Ti-as indica sa folosesti tanpoanele intravaginale denumite OB-uri. Iar extern un absorbant de uz zilnic "Discreet" protejslipul finut si cu adevarat discret. Sanatate si distractie placuta!

| justanotheruser99 a răspuns:

Nu e exclus, dar daca vrei poți sa mergi la farmacie, iar acolo exista ceva pastila care îți oprește menstruația pentru o zi, ca in următoarea sa fie obișnuită. (Pentru orice eventualitate e bine sa ști ca exista si așa ceva).