| Denni_4804 a întrebat:

Hei. Pro sau contra Justin Bieber? De ce?

Multumesc #.

25 răspunsuri:
| EmyliaSustineCampaniaTPUrevive a răspuns:

Mie mi se pare un cantaret fara valoare Justin Bieber...mie una nu`mi place cum canta.e inca un copil.

| diana12345 a răspuns:

Contra! parca e fata. buzele si e slab.

| GemPanda a răspuns:

Sincer pro pentru muzica...caci unele versuri din melodiile lui sunt foarte adevarate...Dar asa nu ma prea avant dupa vedete, Simplu e mai Dragut, E si el un om normal ca ceilalti.

Deci nu sunt nici Jb Wookie Dar nici contra
Sper ca te-am ajutat.Pup:*:*(Wuii. Fundaa.a?love struck)

| emosoul a răspuns:

Total pro! Pentru ca are o voce superba si melodii la fel:Xsi e foarte, foarte frumos.De cand s-a tuns nu mai e la fel, da' asta e...s-a maturizat si ellaughing

| Rustin a răspuns:

Contra
de eminescu
o seara buna

| AbcElly a răspuns:

Contraaaaaaaaaaaaaaaa
Contraaaaa
Contraaaa
CA II POPONAR
CA ARE VOCE DE GAY "oh-baby-baby-oh-oh-baby" sa fim seriosirolling on the floor

| Did3 a răspuns:

Contra! E gay!

| xOneTwoThree a răspuns:

Pai` sincera sa fiu`.mi.e de la el mi-a placut.`doar o mel Baby.`dar nici aia nu e.chiar dragutsa.`eu sunt Contraa`.;]
si De ce?`
Pentru ca e un cantaret. fara valoare.adica e apreciat degeaba.`.si in plus`.nu e nici frumos;]`.

| Elenna237_8522 a răspuns:

De 100000000000000 de ori contra.e un handicapat fara minte, urat si canta de zici sa sa gatuie.e oribil.suntcategoric contraaaaaaaa

| TeoPT a răspuns:

Contra pentru că face de râs muzica pop la propriu.
Și are o voce de fetiță violată. Și să nu uităm de melodii, sunt numai bune de pus în Recycle Bin. Instrumental varză, versuri de copilași de grădiniță, fără mesaj, niște rahaturi.

Este mediatizat pe nedrept când el este de fapt un gunoi al muzicii. Sunt o grămadă de artiști care îl întrec (nu mă refer la Rihanna, Lady Gaga sau ce alte porcării se mai ascultă pe aici) și de care puțini au auzit.

Eu în general părerea asta o am despre orice cântăreț cu muzică de rahat, comercială. Nu am nimic personal cu Justin Bieber.
Baftă

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stii de ce iubesc eu intrebarea asta?
Fiindca toti sunt setati sa fie contra din pricina spiritului de turma. Daca ii intrebi de ce nu vor sti sa argumenteze decat "arata ca o femeie", "e tanar". Unii nu au motive sa il urasca (cu) adevarat dat fiind ca au in Playlist aceeasi muzica de 2 lei jumate`.
Eu nu am absolut nimic cu Justin Bieber, nu mi-a facut niciun fel de rau.
Am cu muzica lui. Versurile lui de gradinita. Acelasi instrumental modificat foarte putin care se repeta in toate melodiile.
Vocea inexistenta.
Comportament penibil, i s-a urcat faima la cap.
De-accea.

| TeoPT a răspuns:

@Jelli
Tocmai de aceea am formulat un pic altfel răspunsul meu, ca să nu pară că sunt posedat de spiritul de turmă. Și ai dreptate în tot ce ai zis.

Acum, privește la întrebare, majoritatea celor care au votat CONTRA nu au putut găsi decât argumente de prost gust gen "e gay" "are voce de fata" exact cum ai spus tu. De aici se vede foarte bine nivelul lor de inteligență, tu ce zici?

Baftă

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@7h30. Ce zic eu? Zic :
- ca ma asteptam la asta
- ca nu toti sunt ca tine
- ca nu toti sunt ca mine
- ca nu toti gandesc
- ca spiritul de turma e la mintea unei oi daca intelegi ce vreau sa spun
- ca ai dreptate, ca intotdeauna. Ti se pare ca ti-am reprosat ceva cum ca te iei dupa ceilalti? Nu. Intotdeauna ai avut raspunsuri foarte bine formulate si argumentate, diferite de ce scriu "sclipitorii" astia si ador chestia asta la tine.
- ca nu voiam sa para ca ma adresez tie, dar te-ai prins sigur big grin
- ca sunt tampiti astia care il insulta aiurea
Asta e.

| TeoPT a răspuns:

@Jelli
Nu ți-am răspuns ca să îți arăt că nu sunt ca alții fiindcă eram sigur că îți vei da seama.
Pur și simplu vroiam să pun accent pe prostia unora și să susțin ideea ta.
Baftă

| Evangeline a răspuns:

Contra!

| AnneMarri a răspuns:

contra, contra, contra, contra, contra, contra, contra, contra, contra, contra; pentru că este prost, are freză de spart, nu ştie cânta, are faţă de gay, se machiază, se dă mare, se dă la cine nu-i pe măsura lui, nu ştie ce vrea, are un zâmbet şi mişcări false, nu se lasă de cântat
n-ai pentru ce, plăcerea a fost de partea mea

| Pandemic a răspuns:

Sunt contra, de ce...hmmm... pentru ca nu il sufar >:p mi se face rau cand il vad in plus cauta pe youtube filmuletul cum ca el ar fi un pedofil costumat dupa parerea mea e doar un maimutoi gretos care se crede frumos iacc!>:p

| Demoiselle a răspuns:

Vai tuubatting eyelashes `n-are valoare $$ too`, `noo-l soofar tooo`, `e gay too`
Eu sunt categoric pro Justin Bieber. De ce?
1. pentru ca are voce, si va rog sa fiti de acord cu mine, canta bine live.
2. pentru ca nu gasesc nimic vulgar in versurile lui, pentru ca videoclipurile lui nu incurajeaza violenta.
Mi se pare f normal ca un copil/adolescent sa asculte JB si nu Dimmu Borgir sau chestii emo sau manele.
Toate fetitele astea de pe aici `de 10000 de ori contra too`, si care de altfel ma vor umple cu stupizi, sunt fane JBbatting eyelashes. Nu vor sa recunoasca pentru ca le e rusine.
Eu personal, nu am nimic cu Justinel, el chiar ma lasa in pace.

| Demoiselle a răspuns:

@Pheonix pai atunci de ce cauti, nebuna mica videouri cu el pe youtube daca nu te intereseaza?

| UndiscoveredSoul a răspuns:

Contra! Pentru ca are prea multe fite si se crede regele lumii doar pentru ca il plac o duzina de obsedate dereglate mental. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Demoiselle - Făă. Dimmu Borgir, chestie emo? Rockul/metalul sunt emo, e atât de adevărat ca și când aș zice că tu ești desteaptă.
Total fals. Fă-mi o vizită, dar nu uita gloanțele, fac eu rost de o armă, ceva oh go on.

| Demoiselle a răspuns:

@JelliPleacă5Zile de-ai pleca mai multe zile, fiinta intarziata cu limbaj de peluza.
Dupa cum n-ai vazut intre acele 3 genuri de muzica total diferite: Dimmu Borgir - black metal, muzica emo si manele, se afla conjunctia disjunctiva "sau". Mai pe limbajul tau: `SAU asculti muzica emo, SAU asculti metal`.
Felicitari, tocmai ai dovedit ca esti una dintre fetitele care il idolatrizeaza pe Justinel, si care mi-a dat stupid.

| miky_4070 a răspuns:

Contra justin biberonwinkingn-are valoare! e si urat l-ai vaz cu s-a tuns? doamne si numai melodii urate...nu am cuvinte=]]]!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Demoiselle, ești superbă.
Nu idolatrizez pe nimeni. Uită-te la răspunsurile mele de la această întrebare. Vei înțelege.
Limbaj de...oh wait. Îl am mult mai complex decât ți-ai putut imagina.
Felicitări, știi tipul conjuncțiilor! Ți-ai învățat lecția la română. Serios, bravo. Nu glumesc în niciun fel.

Răspuns utilizator avertizat