| Daviiiiiid a întrebat:

Justin Bieber Pro -Contra?

Răspuns Câştigător
| DacaVreiSaVeziNimikTeRogSaDaiUnCLICK a răspuns:

Cu siguranta CONTRA imi vine sa ii dau cu ceva in cap dar din pacate nu o sa il vad niciodata si nu o sa am ocazia

96 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Eu sunt contra.

| lol1232 a răspuns:

Pro dar si contra

| Razvan a răspuns:

Pro, freza, contra restul de la freza in joswinking

| Minks a răspuns:

Contra.

| pwp a răspuns:

Contra

| Daviiiiiid explică:

La cei care au spus "contra" le-as da vreo 10 fundite. urasc JB :-&

| User a răspuns:

Indiferentyawn

| beautifulkiss a răspuns:

Contra pentru ca este prea fitos parerea mea.

| Bebis...₣ẹbℓẹŧsea Įu' Sasuke:> a răspuns:

Sunt PRO dar nu inseamna ca stiu vreuna din melodiile lui sau ca il ascultbig grin

l'am vazut intr-o emisiune pe Entertaiment si canta ceva acolo si mi s-a parut ca are voce. E un copil si atat deci nu am de ce sa fiu contrahee hee

dar sunt contra fanelor lui disperate... poate ca exista si fane ok. Dar p TPU vad numai disperate dupa Bieber.zau:-s

| Bebis...₣ẹbℓẹŧsea Įu' Sasuke:> a răspuns:

Si app...
sunt uimita de nr de raspunsuri de la intrebarea talaughing

daca ar fi atatea raspunsuri la orice intrebare...
hee hee

| UNfriendLY a răspuns:

Contra

| UNfriendLY a răspuns:

Bieber / gaga / hana banana / miley cirus contra, restul pro

| Sconcsiş a răspuns:

Contra

| xtina a răspuns:

Contra! Cu siguranta! devil

| ancutsa410 a răspuns:

N`am nimic cu el.are o voce foaina la varsta lui.
dar ce ma enerveaza cel mai tare is "fanele" disperate dupa el, toate in cor "te iubim:X"laughing frate is proaste, doamne iarta-ma... justin nici nu stie de ele, ele is disperate dupa el

| Mary Marry a răspuns:

Clar CONTRA!
E un mascarici, care are voce zici ca e o fetita de 4 ani, care nu stie nici un pic de teorie muzica, si care din cauza unui alt mascarici care cica e artist(Usher) a devenit un mare ''star''.

| ChRoM a răspuns:

Contra happy

| Sua a răspuns:

Pro

| aLaLa a răspuns:

Pro

| BughY a răspuns:

Contra i-as da cu un topor in cap

| LuisEdward a răspuns:

Contra

| Twizzle a răspuns:

Contra

| RealLife a răspuns:

Contra!

| iuli a răspuns:

Pro

| traficanta a răspuns:

CONTRA.

Are prea multe talente pentru varsta lui, se crede prea important.Imi place cum canta dar. nu merita.Si nu c'as fi invidioasa ca nu am de ce smug doar sunt traficantaaa:X

| Necunoscută a răspuns:

Contra, sau contrălaughing

| RazvanStefan a răspuns:

Contra :*

| change12 a răspuns:

Cred ca o sa fiu aproape singurul care zice contra

| MeGhosta a răspuns:

Contraa`
cand am vazut video`ala cand arunca unu din public cu ceva in capul lui... a fost cel mai misto sentiment din viata mea rolling on the floor contra Bibarelului mereu`love struck