| IncompleteLullaby a întrebat:

Hei salut TPU. am si eu o intrebare. mi-ati fi de folos daca mi-ati putea da un raspuns..umm sunt in Italia si am primit un bonsai si trebuie sa ma intorc si as vrea sa il iau cu mine cum fac sa il transport in avion. am voie sau. vreau sa stiu dinainte daca mi-l opreste sau imi da voie sa trec cu el.

1 răspuns:
| msilvia a răspuns:

Avand in vedere ca este doar un pomisor nu cred ca au vreo treaba cu tine.....ai putea sa il pui intr-o cutie de carton si sa il pui pur si siimplu in bagajehappy