| beeib a întrebat:

Hei TPU :*
acum cateva ore am fost la o bijuterie si mi-am facut a2a gaura in ureche. si bineinteles ca mi-a pus cercel medicinal.
il pot da jos acum si sa-mi pun un cercel din aur?
sau mai trebuie sa astept?
funda

1 răspuns:
| AmyAmaLyAAA a răspuns:

Si eu mi-am pus de curand si mi s-a spus ca trebuie sa stau aprox. 6 saptamani cu ei; dar acum vreo 2 saptamani(cerceii mi i-am pus pe la inceputul lui martie)mi i-am dat jos si mi-am pus de aur...parerea mea e ca ar trebui sa mai stai o vreme cu ei; nu chiar 2-3 saptamani, dar inca putin timp!