| ``/~/~/ `` a întrebat:

Cam cat costa o gaura in ureche facuta cu cercel medicinal si unde o pot face?tongue

6 răspunsuri:
| Alex0194 a răspuns:

Pai cred ca gaura in ureche se poate face doar in ureche laughing

| Alexxutsa a răspuns:

Am o pr caruia i`a facut gaura o pr de`a ei.

| тøхх a răspuns:

Ti-o poti face singur/a, sau poti pune pe cineva, iti trebuie un ac si pe el pui spirt ca sa nu se infecteze si de acolo stim cu toti`i. tongue Eu am facut gaura unei prietene fara spirt, si nu i s-a intamplat nimic.

| Flinn a răspuns:

Costa intre 10-15 lei si o poti faci la o bijuterie. Funda?

| broxi a răspuns:

Pai nu prea e recomandat să-ţi faci singură. îţi poţi face la orice bijuterie. cât costă nu ştiu, dar nu poate fi foarte scump. happy

| AGoofi a răspuns:

Ti-o poti face singur.