| Sergiuu99 a întrebat:

Hei TPU, am 14 ani iar eu si niste prieteni am fumat la scoala niste iarba de gazon,
daca profesorii afla ceva o sa ne exmatriculeze?!?
O sa primesc schizofrenie de la iarba de gazon pe care stiu ca mai umbla caini?
Dau funda cer seriozitate

12 răspunsuri:
| GoLoveYourself a răspuns:

O sa rada de voi profesorii, maxim. Nu veti fi exmatricuati. Daca vrei sa nu faci schizofrenie invata care e treaba cu articolul hotarat si cu tot ce mai tine de gramatica, iti va ajuta creierul sa stea pe linia de plutire.

| Simpatic a răspuns:

Esti bolnav la cap daca ai putut sa te iei cu alti bolnavi sa fumati iarba de gazon, dar stai asa cum s-a aprins, ca aia este verde, sa nu-mi zici si ca era gazon sintetic
Nu vei face schizofrenie prietene de la asta, dar dupa modul in care gandesti ai schizofrenie din nasterewinking

| Donsavas a răspuns:

Esti doar un copil care nu stie de capul lui. E normal sa fi asa la 14 ani. Nu mai fuma toate prostiile! Nu va scade nimeni nota la purtare.

| ywar a răspuns:

Cand nu ai ce face, cand nu ai preocupare, cand nu deschizi cartea - pui intrebari tampite pe TPU. Asta este rezultatul generatiei de azi, una de ratati.

| Sergiuu99 explică (pentru ywar):

Tu vorbesti

| ywar a răspuns (pentru Sergiuu99):

Pana una alta eu am din ce ma intretine mai puta fara par! Sunt un barbat in toata firea iar tu esti un mucos care trebuie sa mearga la scoala! Deschide cartea si invata sau faci autodenunt la prima sectie de politie care-ti iese in cale. Fiindca esti minor mergi la scoala de corectie. nu ti-ar strica. Daca povestea ta este adevarata.

| aXy99 a răspuns (pentru ywar):

Ce vrei sa spui? Tu nu fumai iarba de gazon cand erai in scoala?! Ce fel de copilarie ai mai avut...

| ywar a răspuns (pentru aXy99):

Nu, nu fumam iarba. La noi era pe timpul comunismului cu numar matricol, uniforma, cravata, pionieri, soimii patriei etc. Si nu, nu era atata indisciplina cat e la voi. Voi nu stiti ce inseamna disciplina in scoala. Din pacate. Dar tu, mai fumeaza! Te-ncurajez! Politia poate face flagranturi si cu minori pentru jointuri. Sa le dam de lucru si lor.

| aXy99 a răspuns (pentru ywar):

Pe timpul comunismului n-ai auzit nici de sarcasm, asa-i? laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Csander a răspuns:

Nu poti primi daca deja ai, asa ca nu-ti face griji. Iarba aia e sintetica si la cat de roboti sunteti unii, nu o sa va afecteze cu nimic.

| Ioana184 a răspuns:

Depinde de școală,,,daca este o școală prestigioasa,cu cerințe stricte, ai șanse să fi exmatriculat daca se afla, și stai liniștit nu o să pățești nimic,, dar nu mai fuma așa ceva, nu ști ce au făcut câini pe ea