| anonim_4396 a întrebat:

Este ilegal sa plantezi iarba pe marte?

Stiu ca sunt mai rezistente la frig asa ca ar fi perfect pentru ele.

(Iarba adica gazon, la ce v-ati gandit?)

4 răspunsuri:
| LePotato a răspuns:

Mananca in continuare.

| Bobby711 a răspuns:

Eu am plantatie pe luna stai calm ca e perfect legal nu a venit nimeni pana acum dupa mine daca te uiti prin telescop poti sa vezi cum joc golf laughing

| ancuta20 a răspuns:

Nu cred ca e ilegal... si din moment ce s-a descoperit apa acolo...

| Minelife a răspuns:

Nimic. Doar ca vin aia la tine si te tortureaza in cel mai dureros mod posibil, si iti dau o amenda de $1000. Nimic grav.