| anutzaEu a întrebat:

Am o mare boala pe creier... tongue vreau sa imi cumpar caine insa eu stau la BLOC sad si tata a fost mereu impotriva cu animalele in casa la bloc.....si mi-a promis un caine DOAR CAND NE MUTAM LA CASA crying(( si mai e ceva pana sa ne mutam CE SA FAAAC? crying(( sunt disperata sa imi iau un caine vreau atat de mult unul as iesi mereu cu el afara as sta mereu mereu mereu cu el as lasa si calculatorul pentru el as renunta la absolut orice pentru un caine CE SA FAC? crying( P.S: Mie imi plac cainii mari adica eu vreau sa imi iau un rottweiler big grin dar tata e foarte strict nu vrea caini crying( sau alte animale si intr-o zi am inceput sa plang in fata lui si m-am pus si in genunchi si m-am implorat de el 4 zile crying( SI TOT NU A ZIS crying( CE SA FAC? crying(( FUNDA + VOT va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| alinaiuliana89 a răspuns:

Nu ai cum sa-l convingi si eu ma chinui de ani de zile sa ma lase tata-miu sa am un caine, asa's parintii cand li se pun ceva in cap, din pacate pentru tine nu pot sa iti spun decat sa ai rabdare pana te muti la casa, macar tu te muti, eu tot la bloc stau, si ai o sansa sa ai, arata-i ca esti responsabila poate poate isi va schimba parerea big grin cu milogiri crede-ma nu merge

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Esti sigura ca boala e pe creier? Ai asa ceva? Ma rog! Oricum, cum sa stai cu cainele in casa sa inghiti par si sa te imbolnavesti de bolile lui? Taica-tau e un om cu cap.