| Sunnyツ a întrebat:

Ce imi recomedati?

Palette colour& gloss sau Palette vopsea spuma mousse?

9 răspunsuri:
| pisicutzamik a răspuns:

Palette colour& gloss o folosesc si mi se pare ok!

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vopseaua spuma a folosit-o o fata si mi-a spuns ca nu prea e buna. Eu te sfatuiesc sa folosesti prima varianta. Eu cand m-am vopsit, am folosit Garnier si a fost foarte buna. Bafta!

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Un om superficial ti-ar recomanda 1 din cele 2.

| Sunnyツ explică (pentru PαtнwαуTσBℓιѕѕ):

Adica? raised eyebrows ...nu inteleg.

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns (pentru Sunnyツ):

Eu nu iti recomand niciunul, nu sunt bune de nimic.

| Sunnyツ explică (pentru PαtнwαуTσBℓιѕѕ):

Atunci ce mi-ai recomanda? Nu accept raspunsul " mai bine nu te vopsi ", sunt deja hotarata.

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns (pentru Sunnyツ):

Nu iti recomand sa te vopesti draga, esti frumoasa asa happy.

| Sunnyツ explică (pentru PαtнwαуTσBℓιѕѕ):

Dar draga, eu nu vreau sa ma vopsesc ca sa fiu " mai frumoasa " ci pur si simplu pentru ca vreau o schimbare. Ma intelegi?