| Ţepeşu a întrebat:

Hei TPU, cine răspunde ultimul are fundă. Serios acum. Şi ca să fie întrebare, ce este aceia spermă. Am 10 ani şi chiar vreau să ştiu.

9 răspunsuri:
| Joey95 a răspuns:

Se scrie "aceea". Si nu ai 10 ani. Te-ai apucat de trolling pe contul asta?

| danytkd13 a răspuns:

Pai sperma e acel lichid alb care iese din penisrolling on the floor.
Nu stiu cum sa explic altfel

| DracusorImpielitat a răspuns:

Sperma este un lichid care iti iese din penis ( pe limba ta "cuc" ) cand vezi o fata sexi.

| Ţepeşu explică (pentru Joey95):

Ba da am 10 ani. Chiar vreau să ştiu ce e aia. Mi-am auzit prietenii vorbind şi nu înţelegeam. Ei au 16 ani.

| Ţepeşu explică (pentru DracusorImpielitat):

Mersi. N-am înţeles. Adică iese singură aşa, fără voie?

| Joey95 a răspuns (pentru Ţepeşu):

Faza nasoala e ca unii se si streseaza sa-ti raspunda.
Urat.

| DracusorImpielitat a răspuns (pentru Ţepeşu):

Nu, ci cand vezi o fata care arata si e imbracata sumar, dar care e foarte aproape de tine. O sa intelegi cand o sa fii mai mare happy

| Cekz a răspuns:

Este acel lichid cu care te-o fatat mata si tacto rolling on the floor

| bestintheworldnarcis a răspuns:

E un fell de lapte cu gust de capsuni pepeni etc care il bea fetele ca sa fateze te-ai prins