| anonim_4396 a întrebat:

Hei, TPU.
Deci, am o intrebaretongueaaai de unde sa incep:mda, imi place un baiat din alta clasa, dar nu ne cunoastem foarte bine, dar totusi vorbim destul de des... Si a postat la insta story ca intrebare as fi cu... Si eu am zis cu mine, cand a postat la insta story, a spus:Mai bine lasa.
Voi ce credeti?
Oare ma place fiindca nu a vrut sa imi spuna?

5 răspunsuri:
| Ineys a răspuns:

Pai odata ce a zis mai bine lasa e cam clar ca nu te place. rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| Adry05 a răspuns:

Clar nu te place

| Andreeush a răspuns:

Ar trebui să tragi singură o concluzie.
Dacă îi placea de tine nu spunea așa ceva.
Ar trebui să îl uiți. Nu te place.

| ℓαυяα a răspuns:

Probabil nu e interesat de tine. Nu-ți mai bate capul cu el.