| Paulystar a întrebat:

Hey! Am o intrebare! Oare ma place un baiat dragut care vorbeste mereu cu mine, se uita la mine, vorbim mult prin mesaje, ne intelegem bine? Toti zic ca el place alta fata! Nu stiu ce sa cred! Ce credeti voi?

Răspuns Câştigător
| EuS200 a răspuns:

Daca el isi da interesul in conversatiile voastre, in sensul ca te cauta sau iti scrie primul..sau se intereseaza de tine, este posibil sa te placa. Insa s-ar putea el doar sa fie amabil si sa ai impresia ca te place. Ar fi bine sa intrerupi contactul cu el o perioada scurta de timp, si sa vezi daca reactioneaza in vreun fel. Daca te cauta si vrea sa stie ce s-a intamplat, sunt sanse mari sa te placa. Daca nu baga in seama absenta ta, atunci lasa lucrurile sa vina de la sine si situatia sa evolueze singura.

1 răspuns:
| WaterDrop a răspuns:

Te place, ca prietena si atat.Te vede insa ca optiunea numarul 2, in caz ca o da in bara cu fata aceea.