| CrisuuMcQueen a întrebat:

am o rugaminte (RASPUNSUL CEL MAI RAPID SI MAI RELEVENT VA PRIMI FUNDA SI VOT!). in clasa mea este un baiat dragu, de care mie imi place, dar nu foarte mult (nu m-am obisnuit inca cu ideea). ei bine. noi am fost timp de un an colegi de banca si de atunci suntem cat de cat apropiati unul de celalalt (ne cunoastem destul de bine). de curand insa, la ziua unei fete, acesta, la provocari, a avut de ales dintre un sarut cu cea mai dragita si mai populara fata din scoala sau sase cu mine. spre surprinderea tuturor, acesta ales sa se sarute cu mine... de atunci vorbim mai des, il surprind in ore cum isi arunca privirea spre mine s se baga, cateodata, in vorba cu mine, fara sa avem nicio treaba unul cu altul. credeti ca ma place? :d si cum as putea sa il fac sa imi zoca ceea ce simte cu adevarat pentru mine?

Răspuns Câştigător
| AndrewAndy a răspuns:

Hey...sigur te place.El ar trebui sa faca primul pas dar daca esti mai tupeista intreaba-l chiar tu daca te place.Fii tu insuti si gandeste-te ca e o intrebare obisnuita. Poate ca el chiar asta asteapta.Succesbig grin

4 răspunsuri:
| Kramerwalt a răspuns:

Mai,copilariile astea sunt multe daca te place iti va spune el(adevarati barbati asa procedeaza)daca este doar un obsedat de 2 bani va continua sa arunce priviri aratoase.Tu nu face nimic, esti fata lasa-te greu ca sa vezi cat de mult de doreste.

| Ellaa123 a răspuns:

Buna draga mea, si da sincer baiatul asta chiar te place.Cum sa il faci sa iti spuna sentimentele lui fata de tine? Pai fa lucrurile pe care le face el cu tine, adica sa intri in vorba cu el, sa te uiti la el, etc., ca sa ii arati ca simnti ceva pentru. el.Si el va vedea ca si tu simnti acelasi lucru si te va intreba cu siguranta daca vreii sa fii impreuna cu el.Deci mult succes si pupici:*

| CrisuuMcQueen explică:

Va multumesc mult pentru raspunsuri. sper sa aveti dreptate... :d. daca as fi putut, v-as fi dat tuturor funda :*

| AndrewAndy a răspuns (pentru CrisuuMcQueen):

Ms pentru funda si sper sa te ajute.