| Ana_2576 a întrebat:

Este prima data cand ma aflu aici so help me please!
De aproximativ 5-6 luni vorbesc cu un baiat care e in aceeasi scoala cu mine. Ne intelegeam grozav de bine, nici nu am cuvinte, totul mergea struna si chiar credeam ca putem merge mai departe. Problema este ca de aprox. o luna am senzatia ca ma evita si nu-mi mai vorbeste la fel de mult ca inainte. Ce-i drept si eu am inceput sa-l evit putin pentru ca mi-am dat seama ca'l plac si nu vreau sa se afle. Ce inseamna asta? Si ce ar trebui sa fac?

multumesc anticipat ^.^

3 răspunsuri:
| Psihotika a răspuns:

Sa discuti cu el!

| alexutza003 a răspuns:

Poate te evita din cauza ca tu esti mai distanta cu el ca sa nu afle ca il placi
cel mai bine este sa ii dai de inteles ca il placisi din cate spui tu si el te place pe tine asa ca n-ar trebui sa te distantezi de el ci din contra sa va apropiati

| Ana_2576 explică:

Multumesc mult