| Cattalina a întrebat:

Ieri-seara am vorbit cu un amic pe mess... l-am cam suparat. adica chestia ii ca si eram nervoasa da degeaba ii ziceam inainte ca ma intreba dce si nu ii puteam zice sad chiar nu stiu ce sa ii mai zic sa nu mai fie suparat. ca "scuze" zici pentru mine nu inseamna mai nimic oh go on. ce credeti ca ar trebui sa fac?broken heart

dau funda...

Răspuns Câştigător
| ElyEly14 a răspuns:

Eu tot cred ca ar trebui sa iti ceri scuze si sa-i explici ca ai fost suparata. Stiu ca ai zis ca nu inseamna nimic dar totusi incearca, alta solutie nu e. Bafta

1 răspuns:
| AnGeL a răspuns:

Eu zic ca ar trebui sa ii demonstrezi ca iti pare rau si pana la urma daca intr-adevar sunteti prieteni te va intelege