| Gianina11 a întrebat:

Buna ziua TPU, am o problema cred ca am ajuns in depresie. Innebunesc, iubesc un băiat de acum un an cred. Baiatul asta era genul de băiat popular și extrem de frumos, toate fetele îl voiau. Eu in mintea mea îmi ziceam Doamne sta cu toate numai cu mine nuuu. Intr-o zi când eram la blibioteca din liceu aud ca vorbește cu doamna de la blibiloteca și ii spune "Sa fii cuminte in noul tau liceu." Mi-am dat seama ca l-au schimbat din liceu pentru ca face prea multe prostii, ziua aia a fost cea mai trista zi din viața mea. Trecuse deja o săptămâna și deja numai suportam absenta lui. N-am mai suportat și i-am dat msj(precizez după ce plecase din liceu)Ce credeți ca i-am zis? Buna x poți sa îmi zici și mie cum te-au schimbat din liceu ca și eu vreau sa fac la fel ca nu prea îmi place liceul asta..etc etc. Am intrat in vorba cu el. După îmi zice ești foarte frumoasaaaa nu pari de vârsta ta.(am 16 ani) ești sigura ca doar pentru asta mi-ai dat msj? Eu i-am zis da foarte sigura. Trece doua zile nu am mai vb.îmi venea sa plâng și ce crezi minune ma adaugă pe snap. Eu aveam un story mai "sexy" in ziua aia. El îmi zice iar ca sunt foarte frumosa vrăjeala, ma întreba dacă vreau sa fim un cuplu dar fără sentimente. Rahat p*șt..Eu am zis Da dar fără sentimente si eu ca sa nu îi arat cât de disperata sunt. In fine vorbim, vorbim ce credeți sa ma intereaba?!? Dacă vreau sa fac cu el i-am zis nu din start Nu! Am mai vorbit ce-am mai vorbit in seara aia și am încheiat discutia.Cand ma trezesc a doua zi eram blocată. De ce? Nu stiu. Ma enervasem rau, nu mai voiam nici sa mai aud de el...Peste doua zile Minune! Iar ma deblochează și ma întreba dacă sunt enervată i-am zis ca nu! Doar ca voiam sa neg faptul ca sunt disperata.
Am continuat de vorbit și de data asta și ma întreabă cum vrem sa ne sărutăm când ne vedem. I-am zis ca nu vreau pentru ca este prea devreme..am mai vorbit ce am mai vorbit și gata. Nu mi-a mai dat msj 4 zile atunci i-am dat eu. Am făcut pe fata nervoasa ca de ce a zis la toată lumea despre noi ca arătat msj nu știu cui, ca rahat nu știu ce. M-am certat cu el ca sa ii dau eu papucii și nu el.I-am zis fa ce vrei și de atunci nu a mai vb cu el. Toate astea nu erau adevărate era doar un subiect ca sa mai pot vorbi cu el și sa își mai aducă aminte de mine.Au trecut 11 luni de cand nu ne mai vorbim. Eu il iubesc tot mai mult, îmi vine sa mor! Ne întâlnim pe strada, ma prefac indiferentă dar îmi vine sa mor.El s-a împăcat cu fosta lui. Ce sa fac? Ajutați-mă voi va rog din suflet. Oare am greșit și eu?

Răspuns Câştigător
| Ştefania1989 a răspuns:

Buna nu mai fi asa de naiba si nu mai dispera! Nu este el singurul gigola si singurul frumusel din oras, este un papa lapte ce isi baga pl in orice fata dupa se lauda la gasca lui si aia e...El nu cauta nimic serios se pune intr-o relatie mereu ca sa le **** asa a vrut sa faca si cu tine. Vreau sa te admir ca nu ai cazut in plasa lui de acum inaintr cand il mai vezi pe strada te rog sa fii indiferenta sa te aranjezi tot mai mult si sa fii eventual cu un alt baiat langa tine. Ai sa mai vunosti foarte multi baieti crede.ma cand aveam 16, 17 ani de abia la 18ani incolo mina venit mintea la cap. eram asa de naiba si cand mi se punea pata pe una eram vai si amar el este alesul meu, dar nu este asa mereu o sa apara, altul si altul.
In concluzie stai calma si nu te stresa pentru ca nu te merita si el este un badaran, peobabil ca este prima da iubire de ea uiti al dracului de greu dar trecem peste toate momentel acestea. Bafta si spor te pup kissApp toate semnele acelea apar cand pui emoticoanne trebuie sa pui emoticoane manula nu direct din aplicatia tastei.winking Te-am pupat kiss

| Gianina11 explică (pentru Ştefania1989):

Îți mulțumesc mult pentru ți-ai făcut timp sa îmi citești povestea asta "copilăroasă" Iti mulțumesc extrem mult pentru sfatul oferit te pup!

12 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Tu in imaginatia ta copilaroasa de adolescenta ''pura si cuminte'' ai dorit si sperat sa ai o relatie inocenta, cu un baiat care in afara de speranta de a-i deveni un ''nou trofeu sexual'' nu a dorit nimic altceva in cazul unei eventuale scurte relatii cel mult de prietenie. Ar fi cazul sa-ti deschizi ochii si sa incepi sa gandesti logic si rational pentru a intelege ca baietii care stiu ca sunt considerati ''populari'' nu au sentimente de iubire statornice.

| Gianina11 explică (pentru corbulalbrosu):

Îți mulțumesc forte mult pentru răspunsul tau îmi este de mare ajutor! V-am pupat.

| LoveSleep a răspuns:

A gresit si el, dar cine nu greseste. Ai gresit si tu, greșeala se plătește.
Ce-o să faci acum? Cum o să suporti toată durerea aia?
Eu te vreau, jur. Am fost foarte rău în liceu, dă-mi măcar o șansă.

| Andreeush a răspuns:

Ar trebui să îl uiți.
Nu îți mai pierde timpul cu unul care nu te merită.
Ai un pic de demnitate și gândește-te la viitorul tău.

| ywar a răspuns:

Tu realizezi ca esti foarte seaca? Tu ai analizat ce-ai scris? Cum ai putut sa scrii mizeria asta?

| Gianina11 explică (pentru ywar):

Mai bine nu comentai nu vezi cât de inutil/ă ești? Nu ai fost de prea mare ajutor... :*

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns (pentru Gianina11):

Probabil ca a vrut doar sa fie rautacios. Si eu am vrut acelasi lucru.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Asta seara in noul sezon din "Lucruri care nu s-au intamplat".

Povestea asta suna precum visul unui copil de 10 ani. Dar probabil ca asa si e.

| Gianina11 explică:

Scuzați semnele de intrebare nu știu cum au apărut

| Gianina11 explică:

Scuzați semenele de nu știu cum au apărut