| iStorm666 a întrebat:

Imi cer scuze de "romanul" pe care urmeaza sa il scriu. Dar trebuie s-o fac ca sa intelegeti.

Eu sunt baiat, am 13 ani si m-am indragostit nebuneste de o fata, chestia e ca ea e mai mare ca mine cu 1 an, Stiu sunt mic pentru chesti din astea, etc. Dar ea e speciala, stie sa faca totul perfect. Cum o pot "aborda" ca sa nu o sperii si ca sa o atrag de mine. Funda + vot.

1 răspuns:
| Lorena7712 a răspuns:

Fii dragut cu ea. Vorbeste-i, fa-o sa rada ( fetele adora umorul baietilor ) big grin. Nu trebuie sa ii spui dupa 1-2 zile de cand vorbesti cu ea " te plac stii hai nu vrei sa fim impreuna?" straight face| Nooo man! Spune-i asta in mod suptil si cand esti sigur ca ai atras-o spune-i ce simti pentru ea! big grin Sper ca te-am ajutat.