| Mariuca_9353 a întrebat:

Hei TPU...sunt noua pe aici, dar vreau sa va aflu parerea...cine credeti ca va castiga Next Top Model By Catalin Botezatu dintre Ema Roxana si Madalina?big grinD

5 răspunsuri:
| kida_3825 a răspuns:

Buna :* cred ca madalina v-a castiga...asta e parerea mea.am impresia ca are pile laughing.

| B3belusha a răspuns:

Si? in nici un caz toate 3 laughing Cred ca sanse maxime au Ema si Roxana. Acuma sa vedem, caci totul poate lua o intorsatura drastica.

| adaada12 a răspuns:

Ema

| Pufuu a răspuns:

Eu cred ca Roxana pentru ca e cea mai buna dintre ele. parerea mea.

| Adixuuu a răspuns:

Eu cred ca Emma si sunt aproape sigura ca ea va castiga ii tin pumni