| Bubble_7651 a întrebat:

Cine credeti ca va castiga Next Top Model by Catalin Botezatu?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| denysuk25 a răspuns:

Eu Emma doresc, dar cred o alege pe Madalina ( aia ar castiga premiul la Miss baba )

48 răspunsuri:
| AlexandraCroft a răspuns:

Emahappy
Mie de ea imi place si in plus este cam mereu laudata de Bote'
happy

| pwp a răspuns:

Emmmma love struck
sper sa castige ea!

| pwp a răspuns:

@Emanuela :as vrea sa fie cum spui tu!

| lallalle a răspuns:

100% Emma

| MindExplode a răspuns:

Emmahappy

| Iiiiioana a răspuns:

Emma :X

| LittleandLiars a răspuns:

Stiu cine castiga oh go on Emma...sora mea este o foarte buna pretena cu Roxana iar ea a tinut legatura cu echipa pentru a afla cine castiga...veti vedeawinking

| armand3004 a răspuns:

Din cate stiu eu Emma.

| Roxy9809 a răspuns:

Eu cred ca Emma.

| NoNaMe_7575 a răspuns:

S-ar putea ca Emma sa castige desi ea are 16 ani si are timp sa se modeleze.Si Madalina are sanse sa castige doar ca ea are 25 de ani si modelele pe la 30 de ani incheie sa mai fie model...

| NoNaMe_7575 a răspuns:

Emma pentru ca are timp sa se modeleze si Madalina are sanse darr ea ppe la 30 de ani trebuie sa incheie de a fi model...

Fundita?batting eyelashessad:p

| Roxidd19 a răspuns:

Emma

| InGeRaS2011 a răspuns:

Madalina

| CASsY_6727 a răspuns:

Emma

| beatrice2 a răspuns:

Ema happy

| Mentaa a răspuns:

Eu cred ca Emma va castiga. are calitatile potrivite pentru. a fi un model de succes. happy

| ruru_2913 a răspuns:

Eu zic asa: ar fi corect sa castige emma pentru ca madalina are silicoane si nu stiu daca e asa corect ca un model sa aiba silicoane. emma este la o varsta frageda si poate invata multe.deci eu zic ca va castiga emma. acum sa vedemwinking tu cine crezi ca va castiga?

| Roxana6 a răspuns:

Cred ca Emma, in ciuda placerilor ei (dulciurile) care nu se mai termina.Pentru ca este tanara, nu are obligatii.In plus Madalina are si silicoane si este ceva mai "batrana" decat Emma. Funda?batting eyelashes

| Adixuuu a răspuns:

Emma pentru c e dulke rau draguta si modelingul se inceope de pe la 1-15 ani nu ca baba aia de madalina

| kkkkkkkkkkkkk a răspuns:

Eu stiam ca a castigat mada

| bella1998 a răspuns:

Prima data am crezut ca emma va castiga concursul, dar dupa ce am vazut cat de plina de sine e emma, am zis ca madalina va castiga. lui catalin nu-i prea plac fitele emmei si cred ca totusi o va alege pe madalina

| zizu07 a răspuns:

Ema

| Alexandra9909 a răspuns:

Intre emma si madalina
[madalina as vrea sa cstige]]

| TheSpecialOne a răspuns:

Stra bunicamea e asa sexy si n-au primit-o ziceau ca la 86 e prea tanara

| lavinia1994 a răspuns:

Emaa

| Nume a răspuns:

Emma

| Cezaraa a răspuns:

De fapt Emma a castigat, si eu credeam ca o sa castige Madalina dar cu Mada ne faceam tara de ras, de fapt nu am nimic cu Mada dar nu stiu.:-s imi fine eu chiar imi doream ca Emma sa castige. de la inceputul emisiunii \:d/

| BrunetzykaTha a răspuns:

As vrea sa castige Emma; cu toate ca botezatu vad ca o place mai mult pe madalina.:d... funda plz:*