| Emanuela_3370 a întrebat:

In legatura cu Next Top Model by Catalin Botezatu, cine credeti ca va castiga, Ema sau Madalina? happy `!

9 răspunsuri:
| frumusik96 a răspuns:

Emma

| AnGeL a răspuns:

Emma

| myru_6393 a răspuns:

Nu stiu dar eu sper ca madalina sa fie castigatoarea

| Madalina_7571 a răspuns:

Ema. Deoarece : nu are silicoane, e in floarea varstei si are toata viata inainte [ nu are 25 de ani oh go on ], si pentru ca e mai frumoasa decat Madalina. [parerea mea]

Madalina ar putea fi aleasa doar pentru ca Bote o place oh go on pentru altceva n-ar avea pentru ce.

Ema trebuie sa fie NTM al Romaniei!

| Bisquite a răspuns:

Emaaaaaaaaa \m/

| AngelandDemon a răspuns:

Eu zic ca Ema

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Madalina ar trebui sa castige, dar cu siguranta Emma va fi pe locul 1.
in locul Emmei, trebuia sa fie Roxana, cred ca a muncit mai mult decat pustoaica aia rasfatata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-am saturat deja de intrebarile astea. Cu totii stim ca Emma va castiga, ok?

| pufosenia a răspuns:

Ema deoarece e mult mai naturala si arata bine nu e ca cealalta zici ca baba la 25 de ani